Oferujemy darmową wycenę przez Internet wszystkich mebli tapicerowanych, zarówno nowych i używanych. Ponad 1000+ próbek materiałów obiciowych do wyboru.

Meble Tapicerowane
Wykonujemy komplety wypoczynkowe pokrywane skórą lub tkaniną - nietypowe do wymiaru, zgodnie z projektem klienta
Renowacje Tapicerki

Wykonujemy renowację tapicerki starych mebli, unikatowych i zabytkowych. Zachowując orginalny styl i wygląd wszystkich mebli.

Materace Jachtowe
Wykonujemy na wymiar obszywanie materacy, zabudowy tapicerowane, panele tapicerowane do jachtów, aut kampingowych i przyczep turystycznych

Realizacje

Nasze wyjątkowe meble tapicerowane na zamówienie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i nieprzeciętnymi walorami estetycznymi. Zależy nam, by nasi klienci byli zadowoleni z wykonanych u nas projektów i zamówionych mebli. Dlatego cały proces realizacji przeprowadzamy wyjątkowo starannie i dokładnie będąc w stałym kontakcie z klientem.

 

Wykonujemy meble tapicerowane na indywidualne zamówienie bazując na naszych stałych, przykładowych modelach. Tu oczywiście istnieje możliwość wyboru rozmiaru czy obicia. W sytuacji, gdy klient chce zamówić tapicerowane meble nietypowe, wzorowane na zdjęciach lub własnych projektach przygotowujemy specjalistyczne rysunki a następnie końcową konstrukcję.

 

Nasze ekskluzywne meble za zamówienie są wyjątkowo solidne i wytrzymałe. Konstrukcję elementów konstrukcyjnych wykonujemy z drewna. Wypełnienie tworzą sprężyny i pianki wysokoelastyczne. Zawsze stosujemy maty kokosowe na sprężyny typu Bonel, dzięki temu nie są wyczuwalne sprężyny a mebel jest bardzo wygodny zarówno do siedzenia jak i leżenia.

 

Meble tapicerowane to nasza pasja. Każde zamówienie wykonujemy z wyjątkową starannością i zaangażowaniem, tak by efekt końcowy był zarówno zachwycający i wysokojakościowy, bo zadowolenie naszych klientów cenimy sobie najbardziej!

 

SZYBKI KONTAKT

Meble Tapicerowane

Jan Bujnowski i Syn S.C.

 

tel/fax: (58) 341 26 77
tel: 601 84 02 84
meble@bujnowski.pl
NIP: 584-09-02-747

 

Sklep meblowy

ul. Wyspiańskiego 17
80-434 Gdańsk-Wrzeszcz
Godziny otwarcia:
10:00 - 17:00