Oferujemy darmową wycenę przez Internet wszystkich mebli tapicerowanych, zarówno nowych i używanych. Ponad 1000+ próbek materiałów obiciowych do wyboru.

Meble Tapicerowane
Wykonujemy komplety wypoczynkowe pokrywane skórą lub tkaniną - nietypowe do wymiaru, zgodnie z projektem klienta
Renowacje Tapicerki

Wykonujemy renowację tapicerki starych mebli, unikatowych i zabytkowych. Zachowując orginalny styl i wygląd wszystkich mebli.

Materace Jachtowe
Wykonujemy na wymiar obszywanie materacy, zabudowy tapicerowane, panele tapicerowane do jachtów, aut kampingowych i przyczep turystycznych

O firmie

Meble tapicerowane - Jan Bujnowski i Syn to solidna firma, która na rynku istnieje już od 1988 roku. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasze długoletnie i bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje. Wszystkie te cechy to gwarancja, że zrealizowane u nas meble tapicerowane na zamówienie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i designu.

 

Nowe projekty, meble tapicerowane na wymiar, naprawa mebli i przywracanie im dawnego blasku to nasza pasja, dlatego nie boimy się żadnych wyzwań a każde zamówienie – te duże i małe przyjmujemy z równym zapałem i traktujemy z najwyższym zaangażowaniem. Warto tu zaznaczyć, że chętnie przyjmujemy również nietypowe zlecenia, takie jak wykonanie materacy jachtowych czy mebli okrętowych na zamówienie a nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi tapicerskie w całej Europie.

 

Co więcej? Otóż nasza firma posiada własną tapicernię i stolarnię, w których wykonywane są meble na indywidualne zamówienie, jak również renowacja mebli czy wymiana obicia mebli a nawet sama naprawa elementów tapicerowanych. Posiadamy wyjątkowo bogatą paletę materiałów dostępną w naszym sklepie stacjonarnym, co istotne wszystkie tkaniny sprzedajemy również na zamówienie.

 

W naszych pracowniach nad wykonaniem każdego zamówienia pracują wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy we współpracy z ambitnymi i utalentowanymi uczniami. Taka sytuacja to pewność, że każda nasza realizacja, nawet ekskluzywne meble na wymiar czy trudna i wymagająca renowacja mebli zabytkowych daje w efekcie meble pięknie wykonane, solidne i wytrzymałe.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z wyjątkową powagą. Tworząc meble tapicerowane na zamówienie służymy naszym klientom profesjonalnym wsparciem i doradztwem podczas całego procesu, począwszy od ustalenia rodzaju i wymiarów mebli, poprzez wybór tkaniny obiciowej po wycenę końcową.

 

W naszej pracy nadrzędnym celem zawsze jest zadowolenie klienta i zaspokojenie wszystkich jego oczekiwań. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że zadowolony klient to najlepsza rekomendacja i gwarancja wysokiej renomy usług, dlatego nasze  meble tapicerowane na zamówienie to produkty najwyższej klasy.

Usługi przyjmujemy również przez Internet: uzgodniamy szczegóły oferty, wycenę, finansowanie, odbiór i transport.

 

Zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, studia projektowe, firmy wyposażające restauracje, kawiarnie, hotele, jak i również prywatnych inwestorów

Jesteśmy w wstanie współpracować z całą Europą!

 

Serdecznie zapraszamy

Z pozdrowieniami

Jan Bujnowski i Syn

SZYBKI KONTAKT

Meble Tapicerowane

Jan Bujnowski i Syn S.C.

 

tel/fax: (58) 341 26 77
tel: 601 84 02 84
meble@bujnowski.pl
NIP: 584-09-02-747

 

Sklep meblowy

ul. Wyspiańskiego 17
80-434 Gdańsk-Wrzeszcz
Godziny otwarcia:
10:00 - 17:00